ازدواج با این دسته از دختران ممنوع!!

در این پست از ایران مقاله مطلبی در مورد ازدواج با این دسته از دختران ممنوع!! ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی رابطه و ازدواج ایران مقاله مراجعه کنید .

هدف از ازدواج

راه‌های شناخت مردم برای ازدواج زیاد است

 

راه‌های شناخت طرف مقابل زیاد است ممکن است بتوان گفت به تعداد آدم‌ها راه می باشد با اینحال نشانه‌هایی می باشد که می‌تواند مانند میانبر رفتار کند و کمک کند طرفین در مدت کوتاه آشنایی قبل از ازدواج به شناخت قابل‌قبولی برسند. در باب انتخاب همسر، به شما می گوییم که با کدام دختران ازدواج نکنید.

  

در این که انسان کامل و بی عیب نیست، غیر قابل انکار است. با این وجود گاهی داشتن یک مجموعه خصوصیت ها در شریک زندگی، می تواند زندگی را سخت و غیر قابل تحمل کند. خوب است خانم ها این خصوصیت ها را از خود دور کنند تا مشکلی در ازدواج آنها رخ ندهد.

  

ازدواج با زن تلخ و طعنه‌ زن 

به نظر می رسد این جور زنان در بیشتر مواقع از دست همه ی مردها عصبانی هستند! یقینا دل آنها یک یا چند بار به وسیله مردها شکسته شده و در بیشتر مواقع در حال سرکوفت زدن و حمله ور شدن به مردها هستند و اگر فرصتی برای شان پیش بیاید با کلام خسته کننده و توهین و ناسزای ناشی از خشم بیرون حل نشده ی خود مرد مقابل را بطور کلی آزرده خواهند کرد. پس ازدواج با این زنان به صلاح نیست.

  

ازدواج با زن خودخواه 

اگر دوست دارید بعد از ازدواج خانه ای شاد و همسری داشته باشید که شادی شما هم برای ایشان مهم باشد از اینرو لازم است دور زن خودخواه را خط بکشید! زنی که تعیین کرده در بیشتر مواقع خودش در الویت باشد نخواهد موفق شد یک خانه و زندگی گرم و شاد و عاشقانه برای تان ممکن کند.

  

ازدواج با زن پولدوست 

زنی که درمقایسه با مسائل مادی، توجه و علاقه وسواس گونه دارد مطمئنا نمی تواند همسر خوبی بعد از ازدواج با شما باشد. اگر توجه ایشان درمقایسه با پول و مادیات بیشتر از تامین عاطفی و روحی خانواده و همسر و فرزندانش باشد، نخواهد موفق شد نقش خود را به خوبی ایفا کند.

 

زنی که برای هر کسی عشوه گری می کند 

آیا جذب زنی شده اید که به نظر می رسد در بیشتر مواقع در حال عشوه گری و طنازی برای این و آن است؟ این زن مانند یک پروانه که از گلی به گل دیگر می رود، توجهش به تمام مردهای دور و اطرافش هست و به نظر می رسد تمام مردها جذب ایشان می شوند. بسیار عالی، خوب است چشمهای تان را خوب باز کنید! چونکه ترک چنین عادتی بعد از ازدواج بسیار ساده نیست و شما مطمئنا تحمل دیدن و شنیدن این را ندارید که همسرتان بخواهد گفتگوهای پر از ناز و عشوه با تمام مردهای اهل محل داشته باشد!

  

زنی که اهل مهمانی های مداوم است 

این زن به هر مهمانی دعوت می شود و حتما باید در همه ی آنها هم حضور داشته باشد، ایشان بیشتر اوقات لباس هایی می پوشد که بیشتر از همه جلب توجه کند و به عبارتی نگین مجلس باشد! ایشان مکررا منتظر مهمانی بعدی است و به هیچ دعوتی نمی تواند «نه» بگوید. چنین زنی بعد از ازدواج  نمی تواند اهل زندگی باشد و آرامش و عشق مورد نیازتان را به شما بدهد، چون اصلا وقتش را ندارد!

  

زنی که در بیشتر مواقع همه چیز برایش مهیا بوده 

دختری که در محیطی بزرگ شده که همه چیز در بیشتر مواقع در دسترسش بوده و هرگز تجربه ی تلاش برای حاصل شدن چیزی را نداشته است، احتمال اینکه بتواند زن خوبی برای همسرش باشد بسیار ضعیف است. فرقی نمی کند همسرش چقدر بتواند آن نوع زندگی و راحتی که این زن دوست دارد را برایش ممکن کند، چون نباید فراموش کنید که زندگی زناشویی و ازدواج گاهی واقعا نیاز به گذشت و صبر و فداکاری دارد و این چیزی است که چنین زنی برایش تمرین نکرده و تکمیل نشده و بعید نهایتا بدین شکل مطرح شده است که الان بتواند این تمرین ها را شروع کند.

 

منبع : nabzema.ir

  

این پست توسط بخش رابطه و ازدواجایران مقاله گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب ازدواج با این دسته از دختران ممنوع!! استفاده كافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .

دسته‌بندی‌ها: رابطه و ازدواج

برچسب‌ها: ,,,,,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.