۲۰:۳۱:۴۰ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اشعار مولانا دستمایه خلق آثار هنری شد
پیرامون مطالب هنری مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “اشعار مولانا دستمایه خلق آثار هنری شد” که پیشتر بدان میپردازیم. نمایشگاه نقاشی ویدا جیلانچی و اکرم ابوالحسنی جمعه ۲۴ شهریور در گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.  نمایشگاه نقاشی ویدا جیلانچی و اکرم ابوالحسنی جمعه ۲۴ شهریور با هدف […]

پیرامون مطالب هنری مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “اشعار مولانا دستمایه خلق آثار هنری شد” که پیشتر بدان میپردازیم.


نمایشگاه نقاشی ویدا جیلانچی و اکرم ابوالحسنی جمعه ۲۴ شهریور در گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.

 نمایشگاه نقاشی ویدا جیلانچی و اکرم ابوالحسنی جمعه ۲۴ شهریور با هدف به تصویر کشیدن دنیای درون در گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.

جیلانچی هدف خود از خلق این آثار را به تصویر کشیدن حس رهایی از خود و دنیای مادی و اتصال به فرازی پر از زیبایی باطن، درون و حقیقت عنوان می ‎کند. این هنرمند اشعار مولانا را که بخشی از ادبیات غنی فارسی به شمار می ‎رود و سرشار از عرفانی عمیق در مسیر سلوک و رسیدن به عالمی فراتر است، دست ‎مایه آفرینش آثار خود قرار داده است.

در این نمایشگاه ۱۲ اثر از ویدا جیلانچی با تکنیک رنگ روغن و اکریلیک روی بوم و ۱۱ اثر نیز از آثار اکرم ابوالحسنی با همین تکنیک در معرض دید علاقمندان قرار می ‎گیرد.

این نمایشگاه روز ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۷ در گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران گشایش می‌ یابد و تا ۳۱ شهریور ماه برقرار است. علاقه‌ مندان می‎توانند جهت دیدن آثار این نمایشگاه در روز‎های عادی از ساعت ۱۰ الی ۲۱ و در روز‎های تعطیل از ساعت ۱۴ الی ۲۱ به گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.


منبع: هنر آنلاین

امیدواریم از خواندن مقاله “اشعار مولانا دستمایه خلق آثار هنری شد” استفاده لازم را برده باشید.

تبليغات
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب