۶:۰۵:۰۵ - دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جایزه‌های «بنیاد صلح و همکاری» اسپانیا به کودکان نقاش ایرانی رسید
پیرامون کودکان و نوجوانان مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “جایزه‌های «بنیاد صلح و همکاری» اسپانیا به کودکان نقاش ایرانی رسید” که پیشتر بدان میپردازیم. سه کودک و نوجوان ایرانی جایزه و دیپلم‌های افتخار مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی و پوستر «بنیاد صلح و همکاری» کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۶ را از آن […]

پیرامون کودکان و نوجوانان مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “جایزه‌های «بنیاد صلح و همکاری» اسپانیا به کودکان نقاش ایرانی رسید” که پیشتر بدان میپردازیم.


سه کودک و نوجوان ایرانی جایزه و دیپلم‌های افتخار مسابقه‌ی بین‌المللی نقاشی و پوستر «بنیاد صلح و همکاری» کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۶ را از آن خود کردند…

 

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، این رویداد بین‌المللی که با موضوع «دون کیشوت یا قدرت آرمان‌شهر: آمادگی برای آینده» برگزار و «کانیا ظهرابی» عضو ۵ ساله مرکز فرهنگی‌هنری کانون روانسر در استان کرمانشاه موفق به دریافت جایزه اول و نقدی در بخش نقاشی و «درسا قندی» ۱۳ ساله از آموزشگاه خانه خورشید کرمانشاه موفق به کسب جایزه اول و نقدی مشترک در بخش پوستر شدند.

براساس این خبر، «اسما علوی» عضو ۶ ساله مرکز فرهنگی‌هنری کانون چالدران در استان آذربایجان‌غربی نیز دیپلم افتخار بخش نقاشی را کسب کرد.

گفتنی است؛ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۱۸۵ اثر در این رویداد بین‌المللی شرکت کرده بود.

منبع: http://www.medu.ir
تنظیم: فهیمه امرالله

امیدواریم از خواندن مقاله “جایزه‌های «بنیاد صلح و همکاری» اسپانیا به کودکان نقاش ایرانی رسید” استفاده لازم را برده باشید.

تبليغات
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب