دختران مجذوب رفتار مردان می‌شوند نه پول آنان

پیرامون ازدواج و رابطه مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “دختران مجذوب رفتار مردان می‌شوند نه پول آنان” که پیشتر بدان میپردازیم.


پژمان بابایی روان‌شناس با بیان اینکه دختر‌ها به آن اندازه‌ای که مردم فکر می‌کنند مجذوب پول پسران نیستند، اظهار داشت: ممکن است دختری مجذوب مرد پولدار باشد اما دلیل آن ممکن است پول او نباشد بلکه طریقه رفتار و برخورد مردان پولدار است که آن‌ها را جذب می‌کند. اگر مردی بتواند‌‌ همان رفتار‌ها را داشته باشد اما پولش به آن اندازه نباشد، دختر مورد علاقه‌اش را می‌تواند مجذوب خود کند.

وی با اشاره به دلایلی که بعضی دختران پول را ملاک ازدواج قرار می‌دهند، اذعان کرد: برخی از مردم تصور می‌کنند این مسئله به این دلیل اتفاق می‌افتد که به اشتباه به زنان در سن کم آموزش‌هایی داده می‌شود مبنی بر آنکه برای مادیات ارزش زیادی قایل باشند و باید تنها پول آنها را خوشبخت و راضی کند.
این روان‌شناس با اشاره به ویژگی‌های مردانی که زنان جذب‌شان می‌شود، گفت: مردان پولدار از اعتماد به ‌نفس بالا و شغل خوب برخوردارند و می‌توانند هر چیزی را که بخواهند، بخرند و هیچکدام از مشکلات و استرس‌های مالی که بقیه مرد‌ان تجربه می‌کنند را ندارند. ویژگی دیگر مردان پولدار خونسردی‌شان است، خیلی از استر‌س‌هایی که مردان معمولی دارند فقط به دلیل مسائل مالی است.
برخی با این استدلال که پول نمی‌تواند خوشبختی طولانی‌ مدت بخرد اما می‌تواند برای ساخت موقعیت‌هایی که بتواند چنین خوشبختی ایجاد کند سودمند است و تنها ملاک خود را پولدار بودن فرد قرار می‌دهند اما نمی دانند که برای ازدواج موارد زیادی از جمله اخلاق، تحصیلات و سطح فرهنگ حتی بیشتر از پول اهمیت دارد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

امیدواریم از خواندن مقاله “دختران مجذوب رفتار مردان می‌شوند نه پول آنان” استفاده لازم را برده باشید.

دسته‌بندی‌ها: رابطه و ازدواج

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.