مردان به این ۷ دلیل هر زنی را ترک می کنند!!

ترک کردن همسر

تعهد هم برای مرد و هم برای زن می تواند چیز ترسناکی باشد

 

حتی اگر مرد شما خیلی عاشق شما باشد، می تواند به هفت دلیل دلیل پایین شما را ترک کند.

 

۷ دلیلی که مردان شما را ترک می کنند حتی اگر عاشق شما باشند

بسیاری از ما یاد گرفته ایم که عشق کافی نیست. خیلی وقت ها، قادر اید به یک رابطه انتهای دهید، حتی اگر هنوز عاشق باشید، چون عوامل دیگری نیز دخالت دارند که می توانند با اهمیت تر از عشق باشند. حتی اگر مرد شما خیلی عاشق شما باشد، می تواند به هفت دلیل دلیل پایین شما را ترک کند : 

  

ایشان از متعهد شدن می ترسد

به چند دلیل، تعهد هم برای مرد و هم برای زن می تواند چیز ترسناکی باشد. اگر بخواهیم جمع بندی کنیم، با شرایطی که عشق شما بیشتر می شود، رابطه شما بیشتر و بیشتر جدی تر می شود. ایشان هنوز عاشق شماست، با اینحال می تواند به خاطر ترس از تعهد، شما را ترک کند. 

  

ایشان امکان دارد فکر کند شایسته شما نیست

ایشان امکان دارد واقعا احساس کند که شما برای ایشان بسیار خوب هستید و شما شایسته بهترین ها هستید. ایشان واقعا به خاطر اشتباهاتی که در قبلی انجام داده است احساس گناه می کند و اعتماد به نفسش کم می شود. امکان دارد به خاطر همین تفکر شما را ترک کند. 

 

چیزهای دیگر در الویت اول ایشان قرار دارند 

عده ای مردم می توانند عاشق همسر خود باشند، با اینحال به کار و یا سرگرمی خود بیشتر از همسر خود عاشق هستند. تنها به این خاطر که ایشان شما را دوست دارد، به این معنا نیست که شما در الویت اول ایشان قرار دارید. ممکن است هم احساس کرده اید که علیرغم عشق اش به شما، شما دارای اهمیت اول ایشان قرار ندارید.

  

ایشان هنوز تکمیل نیست تا وارد زندگی شما شود 

ایشان امکان دارد عاشق شما باشد، با اینحال این بدان معنا نیست که برای تشکیل خانواده تکمیل است. این گزینه با ترس از تعهد فرق می کند، چون خیلی مواقع یک مرد از حل کردن مسائل فرار نمی کند، ایشان تنها هنوز خودش را تکمیل وارد شدن به زندگی مشترک نمی داند. همه ما وارد مراحل مختلف زندگی می شویم و فکر می کنیم که برای ازدواج تکمیل هستیم. ایشان عاشق شماست با این وجود هنوز زمانش نرسیده تا شما را وارد زندگی خود کند. 

  

تمایلی برای حفظ تماس با شما ندارد 

وقتی مرحله راحت و عاشقی را گذارنده اید، کار سخت یکی از حقیقت های شماست. عشق سختی می طلبد و باید اقدام معنی دار و از روی فکر انجام دهید و فارغ از همه چیز تصمیم نگیرید. در کمال تاسف، خیلی از مردم تمایلی برای حفظ ادامه تماس ندارند. مرد شما می تواند یکی از این مردم باشد.

  

چیزی می باشد که دلیل درگیری طولانی مدت بین شما شده است 

خوب است یک مرحله به عقب برگردید و مشاهده نمائید که ایا واقعا چیزی می باشد که دلیل درگیری طولانی مدت بین شما دو نفر شده باشد. آیا چیزی می باشد که دلیل بوجود آمدن درگیری طولانی مدت بین شما و بر هم زدن عشق اتان شود؟

 

زندگی شما مسیرهای متفاوتی را طی می کند

خیلی مواقع، مردم عاشق یکدیگر می شوند، با اینحال اینده آنها به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. رایج ترین راهی که این امر در پی دارد، زمانی می باشد که یک فرد باید به نقطه ای دیگر برود و فرد دیگر احساس می کند با این امر اصلا راحت نیست. مسیر زندگی شما به هر میزان که باشد، علیرغم عشقی که به هم دارید، امکان دارد دلیل جدایی شما شود.

 

در کمال تاسف اگر بگوییم برای ازدواج عشق کفایت می کند، بطور کلی در اشتباهیم. دلایلی می باشد که مردان غیر از عشقی که به دختر مورد توجه خود دارند، مجبور به ترک ایشان می شوند، از این جهت به خاطر سپردن این امر از ارزش فراوانی دارا است که برای داشتن ارتباطی سالم ، تنها عشق کافی نیست.  

 

منبع: سیمرغ

 

دسته‌بندی‌ها: رابطه و ازدواج

برچسب‌ها: ,,,,,,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.