۵:۵۰:۵۲ - یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم امسال نام فرزندانشان را چه گذاشتند؟ + اینفوگرافیک
پیرامون اخبارپزشکی و سلامت مقاله ای داریم مبنی بر “مردم امسال نام فرزندانشان را چه گذاشتند؟ + اینفوگرافیک” که در ادامه به آن میپردازیم. کد خبر: ۳۳۹۰۱ تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ – ۰۹:۰۷ سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور پر منتخب‌ترین اسامی نوزادان در ۶ ماهه اول سال توسط خانواده‌ها را اعلام کرد و […]

پیرامون اخبارپزشکی و سلامت مقاله ای داریم مبنی بر “مردم امسال نام فرزندانشان را چه گذاشتند؟ + اینفوگرافیک” که در ادامه به آن میپردازیم.

کد خبر: ۳۳۹۰۱

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ – ۰۹:۰۷

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور پر منتخب‌ترین اسامی نوزادان در ۶ ماهه اول سال توسط خانواده‌ها را اعلام کرد و گفت:همچنین در شش ماهه‌ اول سال جاری بیش از ۷۵۰ هزار واقعه ولادت در کشور به ثبت رسیده است.

به گزارش بهداشت نیوز: سیف‌الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور به آمار دو واقعه حیاتی فوت و ولادت در شش ماهه اول سال جاری اشاره کرد و گفـت: در شش ماهه‌ اول سال جاری ۷۶۴ هزار و ۳۲۴ واقعه ولادت و ۱۸۱ هزارو ۵۴۲ واقعه فوت به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه والدین نوزادان همچون آمارهای موجود سال قبل نام‌های امیر علی و فاطمه را به عنوان بهترین نام برای فرزندانشان انتخاب می‌کنند، اظهار کرد: نام‌های امیرعلی، محمد، علی، امیرحسین و ابوالفضل در بین نوزادان پسر و نام‌های فاطمه، زهرا، حلما، یسنا و زینب در بین نوزادان دختر بیشترین فراوانی را داشته‌اند.

به گفته سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور، ۱۰ اسم منتخب پسرانه و دخترانه از سوی والدین برای نوزادانشان در شش ماهه اول سال ۹۶ به ترتیب برای نوزادان پسر امیرعلی، محمد، علی، امیرحسین، ابوالفضل، حسین، محمدطاها، امیرعباس، محمدحسین و محمدرضا و برای نوزادان دختر فاطمه، زهرا، حلما، یسنا، زینب، نازنین زهرا، رها، آوا، باران و ریحانه اعلام شده است.

منبع:ایسنا

امیدواریم مقاله”مردم امسال نام فرزندانشان را چه گذاشتند؟ + اینفوگرافیک” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

تبليغات
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب