مشهورترین موزیک ویدئو مایکل جکسون سه بعدی می‌شود

این فیلم‌کوتاهِ پیشرو که اولین بار در سال ۱۹۸۳ منتشر شد توسط کارگردان اصلی خودش جان لندیس که در نوشتن ویدئو هم با مایکل جکسون همکاری کرده به صورت سه‌بعدی ساخته می‌شود.
لندیس در توضیح این پروژه به مجله‌ی اینترنتی بیلبورد گفت: «تمام نسخه‌هایی که از تریلر وجود دارد کپی هستند و این مساله همیشه باعث آزار من بود. مدت‌ها تلاش کردم تا نگاتیو آن را به دست بیاورم چون تکنولوژی روزِ دیجیتال در بازسازی فیلم‌ها حیرت‌انگیز است و مایکل و من همیشه دوست داشتیم مردم تریلر را مثل یک فیلم در سینما Cinema ببینند. البته در نهایت فقط بازسازی نشد بلکه آن را بلندتر کردیم»
او همچنین از اینکه جزئیات بیشتری را درباره‌ی این اثر فاش کند خودداری کرد و افزود: «مایکل می‌خواست برای تور This Is It از المان‌های سه‌بعدی استفاده کند بنابراین این کاری است که اگر خود مایکل هم بود انجام می‌داد. او حتما عاشق این کار می‌شد.»
تریلر به عنوان یکی از مهم‌ترین موزیک‌ویدئوهایی شناخته می‌شود که تا کنون ساخته شده و تنها نمونه‌ای است که توسط کتابخانه‌ی کنگره امریکا در فهرست ملی فیلم ایالات متحده ثبت شده است.
جشنواره‌ی معتبر فیلم ونیز از ۳۰ اگوست (۸ شهریور ۹۶) تا ۹ سپتامر (۱۸ شهریور) برگزار خواهد شد و همچنین میزبان اولین اکران فیلم «مادر» ساخته‌ی دارن ارنوفسکی است که تریلر ترسناک آن اخیرا منتشر شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

دسته‌بندی‌ها: هنر

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.