۶:۳۰:۰۲ - پنج شنبه ۴ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکلات سریع‌تر راندن از سرعت صوت روی زمین!
پیرامون دانش و زندگی مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “مشکلات سریع‌تر راندن از سرعت صوت روی زمین!” که پیشتر بدان میپردازیم. حدود ۲۰ سال از طوفان Thrust SSC و شکستن دیوار صوتی با رکورد سرعت ۱۲۲۸ کیلومتر در ساعت می‌گذرد. هم‌اکنون تلاش‌ها برای شکستن رکورد ۱۶۰۹ کیلومتر در ساعت (۱۰۰۰ […]

پیرامون دانش و زندگی مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “مشکلات سریع‌تر راندن از سرعت صوت روی زمین!” که پیشتر بدان میپردازیم.


حدود ۲۰ سال از طوفان Thrust SSC و شکستن دیوار صوتی با رکورد سرعت ۱۲۲۸ کیلومتر در ساعت می‌گذرد.

هم‌اکنون تلاش‌ها برای شکستن رکورد ۱۶۰۹ کیلومتر در ساعت (۱۰۰۰ مایل در ساعت) توسط Bloodhound SSC در حال انجام است. البته این فرایند کمی بیشتر از حد انتظار طول کشیده و تاکنون ۹ سال زمان برای توسعه آن صرف شده است.
در این همین زمان تیم Bloodhound ویدئویی را منتشر کرده‌اند که در آن می‌توان رکوردشکنی اندی گرین پشت فرمان Thrust SSC را مشاهده کرد.
شاید باورنکردنی‌ترین موضوع درباره تلاش گرین برای رکوردشکنی مبارزه با رفتار خودرو و انجام روشی خاص بجای ماندن در خط مستقیم بوده است. به منظور مقابله با تمایل خودرو برای حرکت به سمت چپ، گرین مجبور بوده برای نگه‌داشتن SSC در خط راست فرمان دهی ۹۰ درجه‌ای در جهت مخالف داشته باشد.


منبع: خبرآنلاین

امیدواریم از خواندن مقاله “مشکلات سریع‌تر راندن از سرعت صوت روی زمین!” استفاده لازم را برده باشید.

تبليغات
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب