۵:۵۸:۵۰ - شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل هنگ کردن گلکسی نوت ۸ موجب اعتراض کاربران شده است
پیرامون دانش و زندگی مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “مشکل هنگ کردن گلکسی نوت ۸ موجب اعتراض کاربران شده است” که پیشتر بدان میپردازیم. بر اساس گزارش‌های رسیده، گوشی هزار دلاری گلکسی نوت ۸ در اجرای برنامه‌ی مخاطبان هنگ می‌کند. به گزارش تبیان و به نقل از زومیت، پس از […]

پیرامون دانش و زندگی مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “مشکل هنگ کردن گلکسی نوت ۸ موجب اعتراض کاربران شده است” که پیشتر بدان میپردازیم.


بر اساس گزارش‌های رسیده، گوشی هزار دلاری گلکسی نوت ۸ در اجرای برنامه‌ی مخاطبان هنگ می‌کند.

به گزارش تبیان و به نقل از زومیت، پس از مشکلات به‌وجودآمده برای گوشی هوشمند جدید گوگل یعنی پیکسل ۲، حالا جدیدترین پرچم‌دار سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۸ نیز با مشکلات جدی مواجه شده است. تعداد زیادی از کاربران در انجمن‌های رسمی سامسونگ از هنگ کردن گوشی خود در شرایط استفاده‌ی مختلف گلایه کرده‌اند.
معمول‌ترین حالتی که در آن گوشی هنگ می‌کند، زمان استفاده از برنامه‌ی مخاطبان گزارش شده است. کاربران گزارش کرده‌اند که چه وقتی مستقیما وارد برنامه‌ی مخاطبان شده‌اند و چه زمانی که به‌صورت غیر مستقیم و توسط برنامه‌های دیگر به مخاطبان ارجاع داده شده‌اند، عملکرد دستگاه متوقف شده است.

مشکل هنگ کردن گلکسی نوت 8 موجب اعتراض کاربران شده است

گوشی هزار دلاری سامسونگ وقتی که هنگ می‌کند، دیگر واکنشی نشان نمی‌دهد و برای حل مشکل، یا باید گوشی را ریستارت کنید یا تا خالی شدن کامل باتری صبر کنید؛ که این گزینه‌ی دوم نیز در عمل همان ریستارت یا شروع مجدد است.
ظاهرا این مشکل محدود به منطقه یا کشور خاصی نیست؛ چرا که کاربرانی از آمریکا و اروپا با آن مواجه شده‌اند. سامسونگ هنوز اظهار نظر رسمی در این خصوص انجام نداده است.


منبع:زومیت

امیدواریم از خواندن مقاله “مشکل هنگ کردن گلکسی نوت ۸ موجب اعتراض کاربران شده است” استفاده لازم را برده باشید.

تبليغات
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب