نقش هایی که در سریال شهرزاد کمرنگ شده اند

نسیم ادبی بازیگر Actor نقش حمیرا در سریال شهرزاد دلیل کمرنگ شدن نقش وی در فصل دوم این سریال را ایت گونه توضیح داد: با توجه به تصمیم هایی که کارگردان و نویسنده این سریال گرفته اند، نقش من در این سریال کمرنگ تر شده است ولی زمانی که به موضوع این سریال توجه کنید می بینید که دلیل این کمرنگی ها موضوع این فصل سریال است حتی نقش شهرزاد هم در این سریال بسیار کمرنگ تر از فصل گذشته است.نقش من در فصل دوم شهرزاد توانسته تا شخصیت واقعی حمیرا را نشان بدهد.

وی در خصوص بازخوردی که از مردم دریافت کرده است گفت: بعد از این سریال بسیار بازخورد های خوبی از مردم دریافت کرده ام چون شخصیت حمیرا یک شخصیت بسیار دلسوز دارد و عاری از هرگونه احوالات بد است.

نسیم ادبی که یکی از بهترین ها در تئاتر است گفت: برای من فرقی ندارد که در نمایش به ایفای نقش بپردازم یا در کارهای تصویری مهم این است که من یک بازیگر هستم و باید در تمام کارها بازی کنم.

وی که تجربه کارگردانی نمایش خوانی هم دارد به رکنا گفت: در حال حاظر کارگردانی یک تئاتر را به علت مشغله های زیادی که دارم نمی توانم به صورت جدی انجام دهم. ولی باید بگوییم فعلا در کارگاه آقای کیمیایی به همراه دانشجویان هنر Art هفته ای یک نمایشنامه خوانی را اجرا می کنیم و بنده سرپرستی این کار را بر عهده دارم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

دسته‌بندی‌ها: هنر

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.