۵:۲۷:۵۵ - جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶
پیرامون کودکان و نوجوانان مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶” که پیشتر بدان میپردازیم. هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶ میخواهید، امروز یکسری هدیه برای روزدانش آموز ۱۳ آبان ۹۶ به شما پیشنهاد می دهیم تا با آن ها دانش آموزان […]

پیرامون کودکان و نوجوانان مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶” که پیشتر بدان میپردازیم.


هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶ میخواهید، امروز یکسری هدیه برای روزدانش آموز ۱۳ آبان ۹۶ به شما پیشنهاد می دهیم تا با آن ها دانش آموزان را شاد کرده و …

 هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶
هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶ میخواهید، امروز یک سری هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶ به شما پیشنهاد می دهیم تا با آن ها دانش آموزان را شاد کرده و روز دانش آموز جذابی را تجربه کنید. در ابتدا اگر شما آموزگار محترم و مدیران مدارس می توانید هدیه ای را برای دانش آموزان در این روز تهیه کنید و زمانی که…

هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶ میخواهید، امروز یک سری هدیه برای روزدانش آموز ۱۳ آبان ۹۶ به شما پیشنهاد می دهیم تا با آن ها دانش آموزان را شاد کرده و روز دانش آموز جذابی را تجربه کنید.

در ابتدا اگر شما آموزگار محترم و مدیران مدارس می توانید هدیه ای را برای دانش آموزان در این روز تهیه کنید و زمانی که دانش آموزان در زنگ تفریح هستند بر روی نیمکت ها و میزهای آن ها قرار دهید تا دانش آموزان بعد از ورود به کلاس درس با دیدن این هدیه ها خوشحال شوند.

این هدیه می تواند به گونه های مختلفی باشد و نیاز نیست حتما هدیه ای گران قیمت تهیه نمایید.

از کاردستی روز دانش آموز آبان ۹۶ نیز می توانید دیدن نمایید.

هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶
شما می توانید یک کتاب داستان، یک جامدادی و یا حتی یک مداد فانتزی تهیه کنید و آن را برای دانش آموزان کادو کرده و سپس به آن ها هدیه دهید.
در بسیاری از مدارس در روز ۱۳ آبان برای دانش آموزان جشن میگیرند و دانش آموزان نیز با هم یاری اولیای خود کیک و مواردی این چنینی را تهیه کرده و به کلاس می آورند و در کلاس معلم شان این روز را جشن میگیرند.

هم چنین برای تنوع بیشتر می توانید کلاس را آذین بندی کنید و حتی مدیران می توانند بنری را چاپ کنند و این روز ها را از این طریق به دانش آموزان تبریک بگویند.

یکی دیگر از کارهایی که می شود انجام داد برای روز ۱۳ آبان این است که دانش آموزان را برای یک مسابقه آماده کرد و از آن ها بخواهیم مثلا مسابقه ی طناب کشی و یا مسابقه ی طناب زنی داشته باشند.

برای پسران نیز بهتر است مسابقه ی دو و یا مسابقه ی فوتبال برگزار کنیم و در پایان نیز به برندگان یک جایزه ای را اهدا کنیم و یا به همه ی دانش اموزان یک هدیه به رسم یادبود اهدا کنیم ولی به دانش آموزانی که تلاش بیشتری کرده اند هدیه ای ارزشمندتر مثلا یک کیف و یا لوازم التحریر اهدا کنیم.

عکس یادگاری را فراموش نکنید چرا که یکی از مواردی که بعدها به یادگار میماند همین عکس های یادگاری است.
koodak@tebyan.com
تنظیم: شهرزاد فراهانی- منبع: سایت  ویکی مهر

امیدواریم از خواندن مقاله “هدیه برای روز دانش آموز ۱۳ آبان ۹۶” استفاده لازم را برده باشید.

تبليغات
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب