گرفتن عکس سلفی توسط پهپاد

پیرامون دانش و زندگی مقاله ای برای شما انتخاب کرده ایم با عنوان “گرفتن عکس سلفی توسط پهپاد” که پیشتر بدان میپردازیم.


سلفلای، پهباد مخصوص سلفی گرفتن، محصول جدیدی برای طرفداران سلفی است.

تصور کنید شما به همراه گروهی از دوستان خود بعد از یک کوهنوردی طولانی در نوک قله هستید. هنگام غروب خورشید است و آسمان به رنگ سرخ در آمده است؛ می‌خواهید یک عکس بگیرید. گوشی هوشمند خود را بیرون می‌آورید ولی به جای تلاش برای ثبت تصویر سلفی با وسیله‌ای با عنوان مونوپاد، یک پهپاد کوچک را از پشت گوشی خود باز می‌کنید، آن را در ارتفاع مناسب به پرواز در می‌آورید و بدون این که نیازی به مونوپاد داشته باشید، عکس می‌گیرید.

Selfly (سلفلای) پهپادی درون قاب گوشی است که توسط کمپانی دوربین و ضبط AEE ساخته شده است. سلفلای پهپادی است که پشت قاب گوشی بسته می‌شود و شامل دوربینی است که می‌تواند با کیفیت ۱۰۸۰p و  ۶۰fps با استفاده از یک مجموعه از سنسورهای سونی فیلم و عکس بگیرد و حتی قابلیت پخش زنده را هم دارد. خود قاب با ضخامت زیر نیم اینچ (۱.۲۵ سانتی‌متر)، از نظر طراحی به Otterbox شبیه است و قابل اتصال به آخرین محصولات اپل و اندروید است.

سلفلای در فصل بهار با قیمت ۱۳۰ دلار به همراه یک هاب شارژ جدا با قیمت ۳۰ دلار عرضه می‌شود. سلفلای در قاب گوشی شارژ نمی‌شود و وقتی کاملا شارژ می‌شود حدود ۴ دقیقه می‌تواند عمل کند. این محصول می‌تواند در هوا شناور باشد که به کاربر اجازه می‌دهد آن را در هوا در ارتفاع مناسب تنظیم کند و می‌تواند عکس‌های پانورامای چرخان بگیرد. کاربر می‌تواند پهپاد را با سیستم کنترل مجازی کنترل کند یا از روش point-and-fly استفاده کند که به این صورت است: به یک نقطه از صغحه نمایش اشاره می‌کنید و پهپاد به آنجا پرواز می‌کند؛ اگر زوم کنید پهپاد هم در همان نقطه فاصله می‌گیرد. سلفلای محدوده‌ای در حدود ۱۴ متر دارد که قطعا برای سلفی گرفتن مناسب است.


منبع:زومیت

امیدواریم از خواندن مقاله “گرفتن عکس سلفی توسط پهپاد” استفاده لازم را برده باشید.

دسته‌بندی‌ها: دانش و زندگی

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.